ZENEC ZE-NC4612 – Navigace pro MERCEDES BENZ a VW Crafter

Cena s DPH
28 990
Původní cena
29 990
Ušetříte
1 000
Skladem
není
Pro objednání zboží nás kontaktujte.

Navigace ZENEC ZE-NC4612 je chytrý specialista pro vozy značky MERCEDES BENZ a VOLKSWAGEN Crafter. Specifický design s jantarovým a bílým podsvícením tlačítek, a uzpůsobeným tvarem předního panelu zajišťuje, že se navigace od ZENECu skvěle hodí do vozů MERCEDES BENZ Sprinter II, Vito, Viano, A-Class a B-Class, například jako náhrada za systém Comand.

Propojení ZE-NC4612 do existující automobilové elektroniky probíhá naprosto bez problémů. Navigace je pak propojena s ovládacími prvky na volantu a podporuje také multifunkční displej pro řidiče.

Pro příjemnou cestu po Evropě obsahuje ZENEC ZE-NC4612 klasickou navigaci, do které lze upřesnit parametry vozu a vaše preference jako třeba výška, váha, mýtné(ano/ne), maximální rychlost a podobně, které jsou pak zohledněny při výpočtu trasy. V navigaci naleznete také databázi POI, která obsahuje informace o kempech a odpočívadlech po celé Evropě.

Užívejte si multimediální funkce od ZENECu s vaším CD/DVD, USB nebo iPhonem/iPodem od Applu. Propojte váš telefon nebo smartphone s navigací přes bluetooth a volejte bezpečně a pohodlně pomocí handsfree modulu Parrot.

Tento produkt je zařazen v kategorii / kategoriích